Ubytování Luhačovice nabízí lázeňský pobyt pro rodiny s dětmi

ubytování Luhačovice

Výlety, zábava, bohatý kulturní program – takové je léto v Luhačovicích. Pakliže si chcete dopřát lázeňskou letní dovolenou, doporučujeme zavítat do moravského lázeňského města Luhačovice. V okolí Luhačovic narazíte na zajímavá místa, historické pamětihodnosti a přírodní skvosty, jež bezpochyby stojí za zhlédnutí.

Moderní ubytování Luhačovice spojuje příjemné s užitečným. Dopřejte si čerstvého vzduchu, navštívíte historické památky a ochutnáte pravé lázeňské oplatky.

Přehrada Pozlovice

Nedaleko Luhačovic se nachází Pozlovice, kde se rozprostírá přehrada. Původním posláním přehrady je ochrana lázeňského města před povodněmi. V současné době je cílem mnoha turistů, neboť se jedná o klidovou a odpočinkovou zónu. Rekreační oblast přehrady je s Luhačovicemi spojena pěší stezkou, kterou lemují odpočívadla, sportoviště a také občerstvení. Přehrada vybízí v letním období k rybaření a koupání.

Cykloturistika

Jakmile si objednáte ubytování Luhačovice na několik dní, jistě byste neměli zapomenout vybavit se bicykly. Okolí Luhačovic je protkané cyklostezkami, které uspokojí každého aktivního sportovce i rodiny s dětmi. Velké popularitě se těší cyklostezka vedoucí z lázeňského města do Biskupic o délce 5 kilometrů. Delší trasou je potom Obora, kde najedete 8,3 kilometrů.

Turistika

Luhačovice a okolí nabízí perfektní podmínky pro pěší turistiku. Můžete navštívit zajímavá místa, z nichž se vám otevřou nádherné výhledy na daleké okolí. Naplánujte dovolenou podle svých představ pro celou svou rodinu.