3 důvody, proč na podzim do Luhačovic

levné ubytování Luhačovice

Luhačovice jsou krásné lázeňské letovisko, kde na kolonádě tiše pramení minerální vody s léčivými účinky. Ale tím rozhodně nabídka tohoto města nekončí. Lázeňské město Luhačovice láká také na vyznačené cyklotrasy, odpočinek v parku či na wellness. A co víc? Levné ubytování Luhačovice vám nabízí možnost zůstat v této malebné lokalitě několik dní. Pojďme se podívat na 3 hlavní lákadla lázeňského města.

Pokračovat ve čtení

Podravka dnes

Hlavní aktivita společnosti Podravka je zaměřena na potraviny, nápoje a farmaceutické produkty. V oblasti potravinářského průmyslu je Podravka jednou z nejvýznamnějších společností v regionu jihovýchodní, střední a východní Evropy. Od jiných společností odlišuje Podravku, vedle jejích značek a vysoké kvality výrobků, zejména schopnost porozumět potřebám zákazníků.
polečnost Podravka má pobočky v 17 zemích na 3 kontinentech - v Evropě, Austrálii a Americe. Její silná distribuční síť se rozkládá od Jaderského po Baltické moře a přibližuje se tak blíže svým spotřebitelům na mezinárodních trzích. Kromě výroby a prodeje v regionu, Podravka utvořila také silná strategická spojenectví na jednotlivých trzích a ve své rozvinuté distribuční síti dodává také výrobky svých partnerů.

Buďte dobrým manažerem

Jak být efektivním manažerem? V našich manažerských kurzech se naučíte spoustu různých technik, které z vás udělají toho nejlepšího manažera. Jak si správně zorganizovat schůzky a porady? Jak vést podřízené? Jak řešit zásadní problémy? Umění přesvědčit, organizování sebe i okolí, umění delegace úkolů, přehled v pracovním právu a mnoho dalšího, to nabízejí kurzy Jiřího Jemelky, kde se stanete exkluzivním manažerem.

Pokračovat ve čtení

Máte rádi originální trička s vlastním motivem?

Nemůžete nikde najít dostatek informací k tomu, jak provozovat sítotisk? V tomto článku najdete několik triků a tipů, jak provádět tuto techniku. V podstatě si pak můžete potisknout tričko, tkaninu či jiný materiál vlastním motivem. Tento postup, který vám představíme, je vhodný na potisk textilu, grafický papír či lepenku. Také si můžete takto potisknout PVC.

Pokračovat ve čtení