Buďte dobrým manažerem

Jak být efektivním manažerem? V našich manažerských kurzech se naučíte spoustu různých technik, které z vás udělají toho nejlepšího manažera. Jak si správně zorganizovat schůzky a porady? Jak vést podřízené? Jak řešit zásadní problémy? Umění přesvědčit, organizování sebe i okolí, umění delegace úkolů, přehled v pracovním právu a mnoho dalšího, to nabízejí kurzy Jiřího Jemelky, kde se stanete exkluzivním manažerem.

Pokračovat ve čtení

Nezapomínejte na marketing

 

Často zapomínanou oblastí v oblasti marketingu je SEO optimalizace webu pro vyhledávače. Ovšem díky ní přivedete na své stránky mnohem víc návštěvníků, a tak i potenciálních klientů. A to se může hodit i tehdy, pokud pracujete ve službách. Komunikace se zákazníky na určité platformě buduje dlouhodobé vztahy a důvěru mezi zákazníkem a prodejcem.

Pokračovat ve čtení

Úvěr může zachránit vaše podnikání

Podnikáte, nebo se chystáte podnikat? Určitě je vám jasné, že si musíte dávat pozor na své finance. Častokrát se stává, že jsou odběratelé nesolventní, opožďují se v platbách, a pak živnostníkovi chybí předpokládané finanční prostředky na zajištění pravidelného chodu společnosti.

Řešením může být podnikatelský úvěr, který má na českém bankovním trhu hojné zastoupení. Většina bank si uvědomuje důležitost podnikatelského potenciálu a snaží se malým firmám vyjít v rámci úvěrové nabídky co nejvíce vstříc.

Nejběžnějším produktem je kontokorent (provozní úvěr). Důvodem je skutečnost, že klient může čerpat peněžní prostředky dle své potřeby do výše schváleného úvěrového rámce.

Podnikatelé si úvěry nejčastěji berou na rozšíření výroby, investice do nových technologií či strojů, rozšíření kapacity, nákup nových budov určených k podnikání apod.

Topte ekologicky

Vytápění domu je dnes nákladnou záležitostí. Protože žijeme v pásu, kde se střídají 4 roční období, je topení důležitým předpokladem pro přežití. Takže většina lidí se snaží myslet ekonomicky a pokud jim to podmínky dovolí, volí raději variantu vlastního topení dřevem či uhlím. Další ekologičtější variantou jsou elektrická nebo plynová kamna. Má sice vyšší počáteční investici, ale jedná se o interiérový prvek, po kterém lidé touží. Vy nechcete mít doma krb? A pokud si ho pořídíte, tak můžete pomocí tepelných oběhových čerpadel rozvést teplo po celém domě. A proč tedy netopit levněji, ekologicky a ještě mít doma romantické zákoutí s praskajícím dřevem?

Nápojové automaty a jejich využití

Na českém trhu působí společnost Kafka, která se specializuje na prodej a servis nápojových, potravinových a cukrovinkových automatů. V portfoliu má hlavně automaty italské značky FAS. Svým klientům nabízí kromě samotných automatů také záruční a pozáruční servis, prodej ingrediencí, kelímků či náhradních dílů.

Pokračovat ve čtení