Topte ekologicky

Vytápění domu je dnes nákladnou záležitostí. Protože žijeme v pásu, kde se střídají 4 roční období, je topení důležitým předpokladem pro přežití. Takže většina lidí se snaží myslet ekonomicky a pokud jim to podmínky dovolí, volí raději variantu vlastního topení dřevem či uhlím. Další ekologičtější variantou jsou elektrická nebo plynová kamna. Má sice vyšší počáteční investici, ale jedná se o interiérový prvek, po kterém lidé touží. Vy nechcete mít doma krb? A pokud si ho pořídíte, tak můžete pomocí tepelných oběhových čerpadel rozvést teplo po celém domě. A proč tedy netopit levněji, ekologicky a ještě mít doma romantické zákoutí s praskajícím dřevem?

Nápojové automaty a jejich využití

Na českém trhu působí společnost Kafka, která se specializuje na prodej a servis nápojových, potravinových a cukrovinkových automatů. V portfoliu má hlavně automaty italské značky FAS. Svým klientům nabízí kromě samotných automatů také záruční a pozáruční servis, prodej ingrediencí, kelímků či náhradních dílů.

Pokračovat ve čtení

Tiskněte plakáty, skripta i katalogy

Plakáty, letáky, katalogy, kalendáře, skripta, reklamní materiály – to vše se dá dnes tisknout. K tomu se využívá technologie digitálního tisku. Jedná se o velmi rychlou a kvalitní metodu, která slibuje vysokou kvalitu tisku a zároveň nízké náklady. Tisknout se dá na papíry různých gramáží, různých rozměrů a struktur.

Pokračovat ve čtení

Úvěr může zachránit vaše podnikání

Podnikáte, nebo se chystáte podnikat? Určitě je vám jasné, že si musíte dávat pozor na své finance. Častokrát se stává, že jsou odběratelé nesolventní, opožďují se v platbách, a pak živnostníkovi chybí předpokládané finanční prostředky na zajištění pravidelného chodu společnosti.

Řešením může být podnikatelský úvěr, který má na českém bankovním trhu hojné zastoupení. Většina bank si uvědomuje důležitost podnikatelského potenciálu a snaží se malým firmám vyjít v rámci úvěrové nabídky co nejvíce vstříc.

Nejběžnějším produktem je kontokorent (provozní úvěr). Důvodem je skutečnost, že klient může čerpat peněžní prostředky dle své potřeby do výše schváleného úvěrového rámce.

Podnikatelé si úvěry nejčastěji berou na rozšíření výroby, investice do nových technologií či strojů, rozšíření kapacity, nákup nových budov určených k podnikání apod.

Proč se přihlásit na kurzy?

Marketing je proces podniku, během něhož se snaží podnik uspokojit potřeby svých klientů. Aby firma zjistila, jaké jsou potřeby a touhy zákazníka, musí provádět různé výzkumy a používat moderní marketingové nástroje. Na základě toho dochází k vyhotovení marketingové strategie, díky níž by měla firma zvýšit svou ziskovost. Jestliže se vám stále nedaří zajistit vyšší ziskovost, pak děláte něco špatně.

Pokračovat ve čtení

Proč využít marketingového poradenství?

Na současném trhu působí celá řada podnikatelů a začít podnikat na přehlceném trhu není nic jednoduchého. Ať už chcete založit fyzickou či právnickou osobu, musíte počítat s vysokými náklady. K úspěšnosti firmy byste měli přispět nejen svou snahou a dobře odvedenou prací, ale je důležité se zaměřit právě na marketing. Ten si vytvoříte buď podle svých finančních možností sami, nebo si objednáte marketingové poradenství.

Pokračovat ve čtení