Pánové, nakupujte luxusní spodní prádlo!

Koupit si pěkný oblek, krásný pásek, vyčistit si boty a stát se terčem pohledů žen je častou mužskou aktivitou. V případě, že se chceme zalíbit, měli bychom myslet i na naše intimní partie, protože když dojde na věc, může pohled na propocené staré trenýrky ženu celkem dost znechutit.

Pokračovat ve čtení

Operace křečových žil

Velmi rozšířenou civilizační chorobou jsou v dnešní době křečové žíly neboli varixy. Objevují se nejčastěji u žen a seniorů, ale lékaři nevylučují možnost, že se křečové žíly mohou objevit také u mladších ročníků.
Nejúčinnější metodou jak se varixů zbavit, je operace křečových žil, která se provádí ambulantně v lokálním umrtvení, případně za krátkodobé hospitalizace v nemocnici.

Pokračovat ve čtení

Dopřejte svému miminku to nejlepší

Většina maminek se rozhoduje ještě před narozením dítěte, zda používat jednorázové či dětské látkové pleny. V současné době se maminky opět vrací k látkovým plenám, které mají příznivý dopad na zdraví každého dítěte. Jsou vyrobeny z jemných přírodních materiálů, které nedráždí pokožku, a tak se v oblasti zadečku neobjevují opary a vyrážka. Vašemu dítěti dáte s látkovými plenami to největší pohodlí.

K dostání jsou na trhu dětské látkové pleny v nejrůznějších variantách. Na své si přijde opravdu každý. Z bohaté nabídky můžete vybrat pleny kalhotové, kapsové, vkládací, čtvercové či tvarované. Je pouze na vás, kterou variantu zvolíte. Oceníte také fakt, že z dlouhodobého hlediska s látkovými plenami ušetříte spoustu peněz.

Léčba neplodnosti

Občas se stane, že se v mladém manželském páru vyskytne problém, že spolu nemohou mít děti. Jedná se o velké neštěstí, které se ale naštěstí dá do určité míry řešit. Neplodnost může vznikat jak na straně ženy, tak muže.

Pokračovat ve čtení

Klasika v komunikaci - rozhlas

Každá obec a také města musí být vybavena vhodným prostředkem, prostřednictvím něhož je možné včas informovat obyvatele před nebezpečím, například před požárem či povodněmi. Klasikou mezi dorozumívacími systémy je drátový obecní rozhlas, u něhož je ale nezbytné používat kvalitní zesilovač a reproduktory. Podle toho, na jakou vzdálenost a kolik reproduktorů budete na rozhlas potřebovat, se musí použít dostatečně silný zesilovač.

Pokračovat ve čtení

Léčba hemeroidů čínskou medicínou

Spousta pacientů o svých problémech s hemeroidy nemluví, i přesto že se jedná o běžné onemocnění. Hemeroidy mohou být nepříjemné a musí se léčit stejně jako každá jiná nemoc. Jedině včasnou léčbou zabráníte tomu, abyste nemuseli podstupovat chirurgický zákrok. Léčba hemeroidů je běh na dlouhou trať, s tím musíte počítat. Ne vždy se totiž podaří hemeroidy vyléčit na poprvé, a tak musíte počítat s tím, že se mohou vrátit.

Pokračovat ve čtení