Bazar skútrů

Hledáte spolehlivý dopravní prostředek, s kterým pro vás bude pohyb po městě a dojíždění na kratší vzdálenosti hračkou? Máte řidičský průkaz skupiny B, ale na koupi automobilu nemáte dostatek finančních prostředků? Pak je pro vás tou správnou volbou nákup skútru. Skútr je jednostopé vozidlo podobné motocyklu, pro který je typický nízký objem nádrže (obvykle mezi 50 a 125 ccm). Prvním masově vyráběným skútrem se stala Vespa z italské továrny a později se tento dopravní prostředek stal velice oblíbeným, obzvláště ve městech. Jeho výhodou je totiž skladnost a malá náročnost na údržbu. Při jízdě na skútru je nutné mít registrační značku, řidičský průkaz, platnou STK, povinné ručení, přilbu a povinnou výbavu.

Pokračovat ve čtení

Léčba neplodnosti

Občas se stane, že se v mladém manželském páru vyskytne problém, že spolu nemohou mít děti. Jedná se o velké neštěstí, které se ale naštěstí dá do určité míry řešit. Neplodnost může vznikat jak na straně ženy, tak muže.

Pokračovat ve čtení

Ochranné pracovní rukavice

Zcela jistě, se každý, kdo pracuje rukama, někdy poranil. Ale jak se tomu vyvarovat? Co zkusit myslet na své zdraví a používat ochranné pracovní rukavice! Při práci totiž fungují doslova jako hroší kůže, díky které naše kůže na rukou není tolik choulostivá při práci s ostrými předměty a k chemikáliemi. I sebemenší odřenina totiž může znepříjemnit život, proto je důležité chránit se dřív, než je pozdě.

Pokračovat ve čtení

Pánové, nakupujte luxusní spodní prádlo!

Koupit si pěkný oblek, krásný pásek, vyčistit si boty a stát se terčem pohledů žen je častou mužskou aktivitou. V případě, že se chceme zalíbit, měli bychom myslet i na naše intimní partie, protože když dojde na věc, může pohled na propocené staré trenýrky ženu celkem dost znechutit.

Pokračovat ve čtení

Operace křečových žil

Velmi rozšířenou civilizační chorobou jsou v dnešní době křečové žíly neboli varixy. Objevují se nejčastěji u žen a seniorů, ale lékaři nevylučují možnost, že se křečové žíly mohou objevit také u mladších ročníků.
Nejúčinnější metodou jak se varixů zbavit, je operace křečových žil, která se provádí ambulantně v lokálním umrtvení, případně za krátkodobé hospitalizace v nemocnici.

Pokračovat ve čtení