3 důvody, proč na podzim do Luhačovic

levné ubytování Luhačovice

Luhačovice jsou krásné lázeňské letovisko, kde na kolonádě tiše pramení minerální vody s léčivými účinky. Ale tím rozhodně nabídka tohoto města nekončí. Lázeňské město Luhačovice láká také na vyznačené cyklotrasy, odpočinek v parku či na wellness. A co víc? Levné ubytování Luhačovice vám nabízí možnost zůstat v této malebné lokalitě několik dní. Pojďme se podívat na 3 hlavní lákadla lázeňského města.

1. Luhačovice ze sedla kola

Milovníci cykloturistiky ocení hustou síť cyklistických tras. Zdatní sportovci vyrazí na Komoneckou stezku, která snoubí adrenalin s pestrostí. Nechybí prudké stoupání po silnicích, které střídají panoramatické výhledy z pasek a luk.

2. Wellness pro zdraví i pohodu

Největší moravské lázně přilákají milovníky odpočinku a relaxace. Zdejší wellness centra a hotely nabízí pestrou škálu procedur. Vyzkoušíte perličkové koupele, uspokojí vás bazénový svět a oddáte se také do rukou masérů, kteří vám provedou exotické masáže.

3. I děti mají vstup povolen

Pokud máte děti, nenechávejte je doma. Vezměte odpočinout i vaše ratolesti, se kterými si zde užijete spoustu zábavy. Vyrazíte s nimi na procházku po kolonádě, kde jim koupíte chutné lázeňské oplatky, nebo posedíte ve zdejším parku.

Luhačovice mají co nabídnout. A tak si co nejdříve objednejte levné ubytování Luhačovice a dopřejte si podzimní dovolenou se vším všudy i v České republice.