K radarům a měřičům rychlosti se přidávají radary, které vám ukáží i espézetku.

měřiče a radary s SPZ

Měřiče rychlosti a radarů s SPZ se někteří řidiči obávají jako čert kříže. Dopravní značky slouží jako prvotní ukazatel, podle kterého by se všichni řidiči měli řídit. Nicméně často to tak vůbec není a značky jsou některými ve velké míře ignorovány. Kvůli tomu pak takoví neukáznění řidiči ohrožují životy ostatních účastníků komunikace. Jaký tato skutečnost měla dopad se dočtete v dnešním článku.

 

Pokračovat ve čtení

Hydraulické agregáty jsou typickým příkladem využití hydrauliky

Voda na světě je jednou z nejdůležitějších věcí pro život na Zemi. Používá se nejen jako tekutina, kterou pijeme, koupeme se v ní, ale je velmi důležitá pro průmysl. Mechanické vlastnosti tekutin se využívají v hydraulice, která se používá v průmyslu, ve stavebnictví, dopravě, prakticky v každé lidské činnosti.

Jedním z příkladů hydrauliky, která se používá běžně jsou hydraulické agregáty, filtry, trubice, brzdy a mnoho dalších potřebných zařízení. Bez těchto zařízení by se vše dělalo mnohem těžší. Velkým plusem těchto zařízení je jejich obrovská síla, ve srovnání s obyčejnými věcmi, třeba jen obyčejnými pneumatikami. Mají několikanásobně větší sílu a proto, se využívají ve všech oblastech.

Nerezové materiály a jejich broušení

Průmysl je dnes rozmanitý a v této oblasti působí celá řada společností, která se specializuje na nerezové materiály. Jednou z nich je také zlínská společnost Fruněk INOX, která se specializuje na leštění a broušení nerezových materiálů. Svým klientům nabízí nadstandardní servis, který zahrnuje balení nerezového materiálu, jejich doprava na místo určení a také garance dlouhodobě nízké ceny.

Pokračovat ve čtení

Máte rádi originální trička s vlastním motivem?

Nemůžete nikde najít dostatek informací k tomu, jak provozovat sítotisk? V tomto článku najdete několik triků a tipů, jak provádět tuto techniku. V podstatě si pak můžete potisknout tričko, tkaninu či jiný materiál vlastním motivem. Tento postup, který vám představíme, je vhodný na potisk textilu, grafický papír či lepenku. Také si můžete takto potisknout PVC.

Pokračovat ve čtení

Topte ekologicky

Vytápění domu je dnes nákladnou záležitostí. Protože žijeme v pásu, kde se střídají 4 roční období, je topení důležitým předpokladem pro přežití. Takže většina lidí se snaží myslet ekonomicky a pokud jim to podmínky dovolí, volí raději variantu vlastního topení dřevem či uhlím. Další ekologičtější variantou jsou elektrická nebo plynová kamna. Má sice vyšší počáteční investici, ale jedná se o interiérový prvek, po kterém lidé touží. Vy nechcete mít doma krb? A pokud si ho pořídíte, tak můžete pomocí tepelných oběhových čerpadel rozvést teplo po celém domě. A proč tedy netopit levněji, ekologicky a ještě mít doma romantické zákoutí s praskajícím dřevem?

Stínící plachty

Jak už samotný název napovídá, stínící plachty jsou určené k zastínění určitého prostoru před sluncem a zvídavými pohledy kolemjdoucích. Můžete tak spojit užitečné s příjemným a použít tyto plachty jako formu propagace své společnosti. Dnes se plachty nejčastěji instalují na tenisové kurty či kurty pro jiné sporty a vytváří tak pohledovou a větrnou bariéru. Na těchto plachtách se může vyjímat reklama vaší společnosti, čímž se dostanete do podvědomí široké veřejnosti.

Číst dál