Zánovní telefony

Stále více lidí se zajímá o to, zda je zánovní telefon dobrou volbou. Vzhledem k tomu, že mnoho prodejců svými nekalými praktikami pověst těchto telefonů značně poškodili, je vhodné si přečíst náš článek a se zánovními telefony se seznámit.

mobil

Pokračovat ve čtení

Nakupte sedací soupravu bez starostí

S nákupem nábytku může být někdy spousta práce. Hlavně, pokud jde o větší kusy, jako jsou třeba šatní skříně, postele, nebo sedací soupravy. A o těch se dnes budeme bavit. Sedací souprava je neodlučitelnou součástí každého bytu, a proto je důležité, abyste si snadno vybrali tu nejlepší. Máme pro vás několik tipů na ty nejlepší typy a jako bonus návrh na to, kde můžete zrovna svoji vysněnou sedačku najít.

rohová sedací souprava

Pokračovat ve čtení

SEO Olomouc příjde chybě na kloub

Každý šikovný člověk už si pomocí nástrojů může zjistit, jak se jeho webovým stránkám nebo eshopu daří, zda jsou populární a odkud na ně lidé chodí. Ne každý však něco zmůže, pokud výsledky nejsou takové, jaké si je vysnil. Na to jsou studovaní odborníci, kteří mají v popisu práce přijít chybě na kloub a SEO vylepšit. Může to být v textování, ale i struktuře a technickém provedení vašich webových stránek. Proto je opravdu chytrá volba povolat do služeb agenturu či člověka, kterého SEO živí a umí s ním.
Vaše spolupráce se následně může odvíjet několika směry – některé agentury nabízí i celou správu webu nebo třeba i jen práci s klíčovými slovy. Pokud tedy máte zájem o tyto služby, vygooglete si SEO Olomouc a spojte se s profesionály. 

http://www.seo-olomouc.cz/

Kompaktní hydraulický agregát

Agregát slouží jako zdroj tlaku hydraulického obvodu. K tomu využívá pístové regulační čerpadlo P16 s max. tlakem 25MPa (250bar) a max. průtokem cca 25 litrů/min.

Výhodou agregátu je jeho široká možnost použití vzhledem na možnost regulace jako tlaku, tak aj dodávaného průtoku přímo na čerpadle agregátu, přičemž při jeho provozu nedochází k přehřívaní systému.

Hydraulické agregáty jsou mimořádně vhodné pro aplikace, kde by při konstantním čerpadle musel být použitý akumulátor na neustále udržání konstantního tlaku.

Agregát nezahrnuje prvky pro ovládání spotřebičů (válce, hydromotory).

Vybíráme nové čistící prostředky

Čistící prostředky

Každý už slyšel pravidlo, že méně je někdy více. A toto pravidlo u čistících prostředků platí dvojnásobně. Čistící prostředky jsou poměrně nákladnou záležitostí. Použijete-li přiměřené množství, nejenže ušetříte, ale současně tím neublížíte ošetřovanému nábytku. Jak vybrat čistící prostředek, aby sloužil svému účelu?

Pokračovat ve čtení

Vybíráme nové pneumatiky na traktor

pneumatiky na traktor

Máte za úkol koupit nové pneumatiky na traktor či jiný zemědělský stroj? Potom byste měli vědět, že je to náročnější záležitost než výběr pneumatik na osobní vozidlo. Traktorové pneumatiky se vyznačují vyšší cenou a rozdělují se na několik kategorií – od radiálních, přes nosné, až po záběrové. Jak pneumatiky na traktor vybrat?

Pokračovat ve čtení

Bazar skútrů

Hledáte spolehlivý dopravní prostředek, s kterým pro vás bude pohyb po městě a dojíždění na kratší vzdálenosti hračkou? Máte řidičský průkaz skupiny B, ale na koupi automobilu nemáte dostatek finančních prostředků? Pak je pro vás tou správnou volbou nákup skútru. Skútr je jednostopé vozidlo podobné motocyklu, pro který je typický nízký objem nádrže (obvykle mezi 50 a 125 ccm). Prvním masově vyráběným skútrem se stala Vespa z italské továrny a později se tento dopravní prostředek stal velice oblíbeným, obzvláště ve městech. Jeho výhodou je totiž skladnost a malá náročnost na údržbu. Při jízdě na skútru je nutné mít registrační značku, řidičský průkaz, platnou STK, povinné ručení, přilbu a povinnou výbavu.

Pokračovat ve čtení