Vybíráme nové pneumatiky na traktor

pneumatiky na traktor

Máte za úkol koupit nové pneumatiky na traktor či jiný zemědělský stroj? Potom byste měli vědět, že je to náročnější záležitost než výběr pneumatik na osobní vozidlo. Traktorové pneumatiky se vyznačují vyšší cenou a rozdělují se na několik kategorií – od radiálních, přes nosné, až po záběrové. Jak pneumatiky na traktor vybrat?

V porovnání s pneumatikami na osobní vozidla je zde rozdíl mezi předními a zadními pneumatikami. Je také nezbytné zohlednit velikost traktoru a jeho účel použití. A jako poslední byste si měli stanovit hranici, kterou jste ochotni do nových pneumatik investovat.

Internetové ceny a konkurence

Na internetu své pneumatiky prodává spousta výrobců. Internetové obchody mají jednu hlavní výhodu – nabízí nízké pořizovací ceny. V kamenných obchodech jsou ceny za pneumatiky mnohem vyšší, protože kamenné obchody mají vyšší náklady na svůj provoz. A proto doporučujeme kupovat pneumatiky na traktor právě na internetu, kde si můžete porovnat i nabídky jednotlivých výrobců. Najdete tak kompromis mezi cenou a kvalitou.