Nápojové automaty a jejich využití

Na českém trhu působí společnost Kafka, která se specializuje na prodej a servis nápojových, potravinových a cukrovinkových automatů. V portfoliu má hlavně automaty italské značky FAS. Svým klientům nabízí kromě samotných automatů také záruční a pozáruční servis, prodej ingrediencí, kelímků či náhradních dílů.

Pokračovat ve čtení

SEO v Brně

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače je proces úpravy webových stránek do takové podoby, aby se ve vyhledávačích objevily stránky na co nejvyšší pozici při hledání určitého klíčového slova, které je pro úspěch stránek naprosto základní. Tento proces zahrnuje mnoho úprav, například správně strukturovaný obsah, vhodné HTML tagy (titulky, seznamy) nebo získávání zpětných odkazů.
A proč se SEO Brno vlastně dělá? Důvodem je zvýšení návštěvnosti stránky, ale to samo o sobě ještě nezaručí jejich ekonomickou prosperitu. Pokud potřebujete s provozem webových stránek pomoci, svěřte se odborníkům.

Matrace a historie

Jaká je historie madnešních matrací? Dříve se pro výplň matrací využívalo převážně seno, které se ale brzo proleželo, prášilo se z něj, a neposkytovalo takové pohodlí. Později se matrace plnily slámou, která měla výborné tepelné vlastnosti a byla také snadno dostupná. Díky tomu se mohla matrace často měnit (vložila se do něj nová náplň slámy).

Pokračovat ve čtení

Tiskněte na plast!

Firma Ofsito pose specializuje na potisk plastových materiálů pro venkovní i vnitřní reklamu (regálové upoutávky, nástěnné panely, reklamní bannery, plastové bezpečnostní a informační cedule, 3D loga a další).

Pokračovat ve čtení

Ochranné pracovní rukavice

Zcela jistě, se každý, kdo pracuje rukama, někdy poranil. Ale jak se tomu vyvarovat? Co zkusit myslet na své zdraví a používat ochranné pracovní rukavice! Při práci totiž fungují doslova jako hroší kůže, díky které naše kůže na rukou není tolik choulostivá při práci s ostrými předměty a k chemikáliemi. I sebemenší odřenina totiž může znepříjemnit život, proto je důležité chránit se dřív, než je pozdě.

Pokračovat ve čtení

Léčba neplodnosti

Občas se stane, že se v mladém manželském páru vyskytne problém, že spolu nemohou mít děti. Jedná se o velké neštěstí, které se ale naštěstí dá do určité míry řešit. Neplodnost může vznikat jak na straně ženy, tak muže.

Pokračovat ve čtení

Klasika v komunikaci - rozhlas

Každá obec a také města musí být vybavena vhodným prostředkem, prostřednictvím něhož je možné včas informovat obyvatele před nebezpečím, například před požárem či povodněmi. Klasikou mezi dorozumívacími systémy je drátový obecní rozhlas, u něhož je ale nezbytné používat kvalitní zesilovač a reproduktory. Podle toho, na jakou vzdálenost a kolik reproduktorů budete na rozhlas potřebovat, se musí použít dostatečně silný zesilovač.

Pokračovat ve čtení

Reklamní plachty

Nutí vás ostrý konkurenční boj přemýšlet nad tím, jak zaujmout potenciální klienty? Chcete získat nové zákazníky, ale nevíte, čím upoutat jejich pozornost? Důležité je být originální. Zapomeňte na billboardy, které lemují hlavní silnice. Vsaďte na reklamní plachty, které přilákají pozornost více kolemjdoucích.

Číst dál