Proč využít marketingového poradenství?

Na současném trhu působí celá řada podnikatelů a začít podnikat na přehlceném trhu není nic jednoduchého. Ať už chcete založit fyzickou či právnickou osobu, musíte počítat s vysokými náklady. K úspěšnosti firmy byste měli přispět nejen svou snahou a dobře odvedenou prací, ale je důležité se zaměřit právě na marketing. Ten si vytvoříte buď podle svých finančních možností sami, nebo si objednáte marketingové poradenství.

Pokračovat ve čtení

SEO Praha!

Zkratka SEO pochází z anglického Search Engine Optimization, což znamená optimalizace pro vyhledávače. Jejím cílem je zlepšení pozice webů ve fulltextových vyhledávačích. Zaměřuje se především na cílenou návštěvnost stránek a na web se tak dostanou jen ti lidé, pro které je určen. Proto jsou také dobře optimalizované stránky základním marketingovým tahem pro každou firmu.

Pokračovat ve čtení

Jak se dělá strategie podniku

Strategie podniku je nezbytnou podmínkou pro jeho úspěšný rozvoj.  Vychází ze strategické situační analýzy.  Na základě výsledků této analýzy by mělo být stanoveny poslání a vize podniku, které vám usnadní komunikaci a vystupování jak navenek, tak uvnitř firmy. V podnikové strategii jde o stanovení dlouhodobých cílů, průběhu jednotlivých akcí a rozmístění podnikových zdrojů. Můžeme ji chápat jako připravenost podniku na budoucnost.  Je důležité, aby firma byla schopna reagovat na změny, co se dějí v jejím okolí a k tomu také strategie slouží. Vzato metaforicky, tak podnik je loď a strategie je směr, kterým se musí loď vydat, aby dorazila úspěšně do předem vytyčeného cíle.

Operace křečových žil

Velmi rozšířenou civilizační chorobou jsou v dnešní době křečové žíly neboli varixy. Objevují se nejčastěji u žen a seniorů, ale lékaři nevylučují možnost, že se křečové žíly mohou objevit také u mladších ročníků.
Nejúčinnější metodou jak se varixů zbavit, je operace křečových žil, která se provádí ambulantně v lokálním umrtvení, případně za krátkodobé hospitalizace v nemocnici.

Pokračovat ve čtení

Léčba hemeroidů čínskou medicínou

Spousta pacientů o svých problémech s hemeroidy nemluví, i přesto že se jedná o běžné onemocnění. Hemeroidy mohou být nepříjemné a musí se léčit stejně jako každá jiná nemoc. Jedině včasnou léčbou zabráníte tomu, abyste nemuseli podstupovat chirurgický zákrok. Léčba hemeroidů je běh na dlouhou trať, s tím musíte počítat. Ne vždy se totiž podaří hemeroidy vyléčit na poprvé, a tak musíte počítat s tím, že se mohou vrátit.

Pokračovat ve čtení

Čínská medicína

Více než 5 000 letou tradicí se může pyšnit právě čínská medicína, která je založena na filozofické a lékařské tradici. V minulosti spousta čínských lékařů, mnichů a filozofů zjišťovala, co je pro tělo člověka to nejlepší. A samozřejmě, že generacím těchto odborníků se podařilo zjistit, že správná medicína by měla být založena na přírodě, člověku, vesmíru a hlavně duši. V čínské medicíně je nezbytné udržovat neustále dynamickou rovnováhu lidského života.

Číst dál

Neplodnost

Stále častěji se odborníci setkávají s neplodností u žen i mužů. S rostoucím věkem se zvyšuje riziko neplodnosti a podle odborníků tento problém nastává zejména u mužů a žen nad 28. věk života. Jestliže však toužíte po vlastních dětech, ale už několik měsíců se bez výsledků snažíte, pak je ideální obrátit se na odborníka, který má s neplodností bohaté zkušenosti. Neplodnost je onemocnění, u něhož se nejprve musí zjistit jeho příčina. Tuto příčinu je nezbytné odstranit a udělat všechny kroky k tomu, abyste mohli zplodit zdravé miminko.

Číst dál